EN | PL

Projektant wnętrza Kraków, architekt wnętrz Kraków - O nas

Zespół projektowy to trzech doświadczonych, dyplomowanych architektów oraz współpracujący specjaliści branżowi. Każda przestrzeń jest dla nas wyzwaniem i inspiracją . Nasze projekty są nowatorskie , niepowtarzalne i przemyślane. Stawiamy na minimalizm i funkcjonalność. W naszych projektach uwzględniamy indywidualne oczekiwania tworząc przestrzeń odzwierciedlającą osobowość Inwestora. Projektujemy wnętrza prywatne, wnętrza komercyjne oraz architekturę kubaturową.

Nasi projektanci wnętrz dbają o najmniejsze detale projektu , współpracujemy tylko z najlepszymi wykonawcami, co gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Nasi architekci cenią Twój czas i wygodę, dlatego oferujemy pełen nadzór autorski i fachową obsługę inwestycji.

mgr inż. arch. Beata Skalska-Cimer

Założycielka Futurum Architecture. Doktorantka na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w Instytucie Historii Architektury i Konserwacji Zabytków. Praca doktorska na temat "Wpływu wirtualnej rzeczywistości na prezentacje architektury".
Praca dyplomowa magisterska pt: "Centrum konferencyjno-hotelowe w ruinach kościoła i klasztoru Karmelitów bosych w Zagórzu" obroniona na Wydziale Architektury, Politechniki Krakowskiej.
Dyplom Royal Institute of British Architects (RIBA) – Architektura WA PK.
Od zawsze było dla mnie oczywiste, że pragnę założyć własną pracownie projektową.

Do każdego zlecenia podchodzę sposób indywidualny. Z uwagą wysłuchuję Państwa potrzeby i oczekiwania , gdyż podstawą udanej współpracy jest dobra komunikacja i wzajemne zrozumienie. Staram się aby każdy z moich projektów posiadał charakterystyczny klimat i formę. Dbam o odpowiednie proporcje i związany z tym dobór właściwych materiałów. Moje projekty to również interesujące, niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne i inżynierskie.

Interesuję się grafiką 3D, modą i podróżami.